Ekrany reklamowe Dressmaker         Balony reklamowe Dressmaker         Bramy pompowane Dressmaker         Mercedesem do Ślubu        

Wynajem - Bramy Reklamowe Pompowane Ciśnieniowo :

Bramy Pompowane Wynajem - Producent Sprzedaz Wynajem Pompowcow, dmuchancow

Bramy Pompowane - Startowe Wynajem

Czas wypożyczenia Bramy Reklamowej liczony jest od dnia dostarczenia Bramy przez naszego pracownika do kontrachenta do momentu odebrania pompowca po wczesniejszym sprawdzeniu stanu technicznego Bramy Reklamowej.
Transport Bramy reklamowej zapewnia nasza firma, w cenie transportu znajduje sie montaż bramy w wyznaczonym przez zamawiającego, miejscu.

Bardzo krótki czas rozstawiania oraz mozliwosc czestego i szybkiego przemieszczania bramy przemawia za wygodnym i szybkim sposobem na reklamę.

Ustalenia cenowe oraz rezerwacji terminów wypożyczenia poprzez kontakt mailowy badz telefoniczny pod numerami telefonów znajdującymi sie w stopce.

Miejsca reklamowe na Bramie pompowanej okreslone sa rzepami których wymiary znajdują sie w poniższych tabelach.

Przygotowanie Bannerów reklamowych pod miejsca reklamowe na bramie nastepuje po przesłaniu zwektoryzowanych plików graficznych.

Standardowo do Bramy dołaczone są bannery META i START, na wymiennych polach doczepianych na rzepy, jednakże w wyznaczonych miejscach mogą znajdować sie bannery z reklamą wg. zlecenia wynajmującego.

W naszej Ofercie wynajmu pompowców reklamowych znajduje sie Ekran Reklamowy z doczepianym, wymiennym bannerem reklamowym z materiału typu PCV Mesh.

Kompletny pompowiec:
- turbina,
- komplet haków mocujących,
- komplet lin odciągowych,
- instrukcja obsługi,
- pokrowiec transportowy.

Typ bramy : "Skos" kolor bramy: materiał
Wymiary bramy w świetle /szer. x wys./ : 8,0 [m.] x 4,0 [m.] ciemna zieleń Polyester powlekany
Średnica nogi : 1,4 [m.]

wymiary pól reklamowych :
Pola reklamowe: wysokość x szerokość pól reklamowych:
Poprzeczka: wys. 0,80[m.] x szer. 5,40[m.]
Nogi: wys. 1,70[m.] x szer. 1,15[m.]