Reklama Wielkoformatowa - mesh reklamowy :

reklama wielkoformatowa - mesh reklamowy

mesh reklamowy

Siatka Mesh to winylowy materiał perforowany, przeznaczony tylko do zadruku jednostronnego. Jest trudna do rozdarcia, wodoodporna, odporna na promieniowanie UV i zmiany temperatur.
Najważniejszą zaletą materiału tego typu są żywe i intensywne kolory co daje możliwość tworzenia największych i najbardziej spektakularnych realizacji reklamy zewnętrznej.

Wskazane jest aby ekspozycja reklam wykonanych na tym materiale odbywała się w miejscach w których zapewnić można tło, gdyż ze względu na konstrukcję materiału (niewielkie oczka) przenikające z tyłu światło może utrudnić ich oglądanie.
Ze względu na swoje właściwości stosowana jest najczęściej do wykonywania największych gabarytowo reklam, wieszanych na ścianach budynków mieszkalnych czy biurowców.
Siatki wykańczane są poprzez wzmocnienie krawędzi, wykonanie zgrzewów oraz tzw. oczkowanie czyli umieszczanie na ich krawędziach w równych odstępach metalowych oczek umożliwiających rozpięcie reklamy przy użyciu linek czy zaczepów.
Mesh to materiał zbudowany na bazie tkaniny poliestrowej powleczonej PCV, jednakże w odróżnieniu od litego bannera jest podłożem ażurowym, przepuszczającym światło oraz powietrze.
Przepuszczalność wiatru powoduje że w przypadku reklam wykonanych właśnie na siatce nie występuje efekt tzw. “żagla” który bardzo często jest przyczyną uszkodzeń lub wręcz zniszczenia reklam.

Fakt częściowej przepuszczalności światła daje możliwość eksponowania reklam na budynkach o funkcjach biurowych, handlowych lub mieszkaniowych nie powodując drastycznych niedogodności dla przebywających w nich ludzi.

Warto również podkreślić jeszcze jedną zaletę tego materiału, a mianowicie jego wagę . Reklamy wykonane na siatce są kilkukrotnie lżejsze niż analogiczne rozmiarowo realizacje wykonane na zwykłym bannerze.

Trwałość siatki mesh określana jest przez producentów na kilka lat, jednak ze względu na swoje zalety no i oczywiście szybkość z jaką następuje rotacja reklam na naszych ulicach, rzadko kiedy udaje się zaobserwować reklamy wiszące dłużej niż kilka miesięcy

Specyfikacja :
Materiał :mesh reklamowy
Nadruk : Cyfrowy solwent
dostępne szerokości: 137cm, 160cm, 250cm, 320cm
Przeznaczenie: koncerty rockowe, imprezy sportowe, scenografie teatralne, ekspozycje na wysokich budynkach, masztach flagowych, rusztowaniach sponsorowanych itp.
Oferujemy ponadto, obróbkę termiczną i mechaniczną zlecanych nam prac. Wykonujemy montaże na wysokościach i usługi transportowe na terenie całej Polski.